portal osiedli, dzielnic i miast

Warszawa Wiślana Aleja - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Mieszkania - wnętrza » Forum » Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
janusz144 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Paź 28, 2010 21:07
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 18:24    Temat postu: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

Witam wszystkich
Z uwagi na fakt że jest to nowe osiedle i część osób wykonało już remonty i wprowadziło się proponuję aby osoby które przebrneły przez te prace wpisywały firmy i fachowców których polecają w pracach remontowo budowlanych i nie tylko.
Zaoszczędzi to czasu i pieniędzy nowym urzytkownikom naszego osiedla.
Zaczynając od siebie mogę zaproponować osobę do układania podług u mnie układał parkiet i zrobił to bardzo profesionalnie z czego jestem zadowolony. Na koniec posprzątał po sobie. Szukając parkieciarza w Warszawie w tej cenie nie znalazłem. Ale odnośnie ceny najlepiej zadźwonić i się zapytać. Telefon 600473284
Pozdrawiam
marta01 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lis 17, 2010 12:47
Posty: 89
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 14:15    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

jeżeli ktos jest zainteresowany solidnym wykonawcą to proszę maila na priv.
pozdrawiam Luka sobie
Grazy.Nowykarol 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Sty 22, 2011 13:21
Posty: 90
Skąd: stąd

PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 10:25    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

Nie ma solidnych, jak to górnolotnie się mówi fachowców, jest tylko kwestia pieniędzy ile skłonny jesteś wydać na podstawową inwestycję i później na poprawki przez tego samego niby fachowca albo innego.
Ci rzemieślnicy są tak wyćwiczeni w swojej robocie że znaczną część swoich niedoróbek umiejętnie maskują, np. parkieciarz zamiast dobić panele podłogowe by nie było szpar zaciera je kitem do podłóg - zorientujesz się jak kit wyschnie i odkurzaczem wyciagniesz, itd mógłbym przytaczać przykłady tylko po co fachowców przecie nie przybędzie.

Zatem bierzmy z polecenia, wtedy w razie co można zwalić na polecającego Shocked

_________________
Uważaj na grupę trzymającą władzę, że trzyma tak jej się wydaje Laughing
marta01 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lis 17, 2010 12:47
Posty: 89
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 11:06    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

do Grazy.Nowykarol - każdy odpowiada za swoje decyzje sam.

ja mogę jedynie z przykrością stwierdzić, że nie chciałabym polecać wykonawców osobom które z góry mają takie nastawienie jak TY.
Grazy.Nowykarol 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Sty 22, 2011 13:21
Posty: 90
Skąd: stąd

PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 11:19    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

To nastawienie, jak powiadasz, wyrobili sami rzemieślnicy swoimi niefachowymi działaniami, swoim przykro to mówić niedouczeniem, i brakiem elementarnej odpowiedzialności za to co robią. Świetnie potrafią tylko liczyć pieniądze. Niestety to nie ja byłem ich nauczycielem. Zatem są jacy są.
Tak jest niestety że kiedy coś nie gra przecietny człowiek szuka winnego choć sam jest głównym bohaterem, proszę z własnego doświadczenia wziąć, czy kogoś oskarżyłem lub ktoś mnie oskarżył niesłusznie. Najlepiej udawać że problem nie wystepuje wtedy jakby go nie ma. To raczej wtedy mozemy mówić o sf nie o życiu.

_________________
Uważaj na grupę trzymającą władzę, że trzyma tak jej się wydaje Laughing
janusz144 
   

Początkujacy


Wiek: 41
Dołączył: Czw Paź 28, 2010 21:07
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Lut 02, 2011 7:58    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

I właśnie dlatego powstał ten wątek, aby mieszkańcy polecali sobie wykonawców którzy się sprawdzili na ich mieszkaniach co w znacznej mierze pozwoli zaoszczędzić czas i pieniędze (związane z poprawkami).
soczek 
   

Stały bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Czw Lis 25, 2010 1:39
Posty: 88
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 10:05    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

U siebie wszystkie prace wykończeniowe wykonywałem sam, więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy to mogę służyć od strony technicznej.
Grazy.Nowykarol Czy ty tak przez całe życie masz pretensje do siebie, że kogoś nie uczyłeś i nie umie i do całego świata? Strasznie ciężkie musi być takie życie.
Poprawki zawsze były i będą, bo życie stawia różne problemy i nie zawsze tą samą pracę wykonujemy tak samo. Kwestia jedynie podejścia.
Grazy.Nowykarol 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Sty 22, 2011 13:21
Posty: 90
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 22:05    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

... żeby było jasne dla mnie forum to wymiana myśli, poglądów, informacji to nie okienko do załatwiania spraw, zatem pozwolisz "soczek" że sam będę decydował za siebie jeśli będę się wypowiadał w sprawach. Na innym wątku bardziej dosadnie się odniosłem do niewybrednych Twoich wycieczek do mojej osoby. Żal.

Będzie nieco w nawiązaniu do poprzednich wypowiedzi, otóż kiedy tzw. fachowiec przyszedł układać kafelki znaczy terakotę na balkonie kiedy miałem do niego uwagę co do jego pracy nawiązała się rozmowa w której bez ogródek stwierdził i był z tego dumny że w domu to on sobie zrobił kafelki że mucha nie siada, równiutko wzorem w jednym kierunku, ładne fugi, że wcześniej przejrzał kafle by uniknąć różnic w wymiarach, nieznacznie uszkodzonych, a potem było najważniejsze - dla klienta to on robi jak leci musi być szybko i nie koniecznie wzorowo. Prawda, że fachowiec ? aż biło od niego i mnie olśniło, zapomniał pan o należytej staranności. Gdybym nie stał w pobliżu miałbym na balkonie niezłą mozaikę.
Zdaję sobie sprawę że nie każdego interesują moje wypowiedzi ale czyż każę komuś je czytać ? Czyta ten co chce, w tym wyżej opisanym przypadku chciałem pokazać na przykładzie jakie jest podejście do pracy nie tego jednego kafelkarza ale wielu rzemieślników. Komu to mogło być potrzebne, doprawdy nie wiem, ale było o fachowcach, tom i napisał jakiego spotkałem.

_________________
Uważaj na grupę trzymającą władzę, że trzyma tak jej się wydaje Laughing
mandibul 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Paź 19, 2010 16:22
Posty: 59
Skąd: Warszawa-Białołęka

PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 23:06    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

Grazy.Nowykarol napisał:
w tym wyżej opisanym przypadku chciałem pokazać na przykładzie jakie jest podejście do pracy nie tego jednego kafelkarza ale wielu rzemieślników. Komu to mogło być potrzebne, doprawdy nie wiem, ale było o fachowcach, tom i napisał jakiego spotkałem.


Temat jest o polecanych fachowcach, a nie o jakichś partaczach. Jak ktoś chce sobie ponarzekać to niech założy inny temat. Grazy.Nowykarol jak sam napisałeś nie wszyscy muszą czytać twoje wypowiedzi i nie każdy ma ochotę to robić. I w tym jest problem, że ludzie coraz mniej mają ochotę przeglądać forum bo zamiast konkretów, jest czcze gadanie i dysputy o tym jak to świat jest źle stworzony.

Wracając do tematu u mnie wykańczał mieszkanie Pan Łukasz (namiary na priva). Robił sam, więc trwało to dość długo (miesiąc). Jest dokładny, ma ciekawe pomysły aranżacji. Parę niedoróbek też się zdarzyło, ale ogólnie jestem zadowolony, szczególnie, że cena za robociznę była naprawdę niezła.
marta01 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lis 17, 2010 12:47
Posty: 89
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 9:29    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

witam,
mogłabym się podpisać pod wypowiedzią poprzednika.Sami szukaliśmy kogoś odpowiedzialnego i rzetelnego. (wtedy nie było takiego wątku na forum). I gdy już straciliśmy nadzieję ktoś polecił nam pewną ekipę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Ludzie myślący, solidni i zawsze zostawiali po sobie porządek i do tego całkiem niewygórowana cena.
Więc myślę, że w tym wątku powinniśmy polecać przede wszystkim dobre, sprawdzone ekipy i ewentualnie ostrzegać przed pseudo fachowcami (ale konkretnymi osobami, a nie ogólnie).

pozdrawiam wszystkich pozytywnie nastawionych Super
justynka098 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pon Lut 14, 2011 11:57
Posty: 3
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 12:39    Temat postu: polecam ekipę remontową

Polecam pana Pawła który wykańczał u mnie całe mieszkanie odebrane w stanie surowym, deweloperskim. Dokładnie wykonał powierzone mu zlecenie, fachowo doradzał, oraz szybko uwinąl się z pracami, o materiał też nie musiałam się martwić, ponieważ sam wszystko kupował i z czego na koniec dokładnie się rozliczył. Podoba mi się to że nie pije alkoholu i nie pali papierosów i pracował od rana do wieczora. Z czystym sumieniem polecam, dla zainteresowanych podaje tel: 507465402
administrator 
   

Site Admin


Wiek: 47
Dołączył: Nie Lut 15, 2004 13:18
Posty: 1022
Skąd: ---

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 20:36    Temat postu: Re: polecam ekipę remontową

justynka098 napisał:
Polecam pana Pawła który wykańczał u mnie całe mieszkanie odebrane w stanie surowym, deweloperskim. Dokładnie wykonał powierzone mu zlecenie, fachowo doradzał, oraz szybko uwinąl się z pracami, o materiał też nie musiałam się martwić, ponieważ sam wszystko kupował i z czego na koniec dokładnie się rozliczył. Podoba mi się to że nie pije alkoholu i nie pali papierosów i pracował od rana do wieczora. Z czystym sumieniem polecam, dla zainteresowanych podaje tel: 507465402

a na którym osiedlu Pani mieszka? widzę ze poza ogłoszeniami (trzema takimi samymi poleceniami) na różnych osiedlach, nic Pani nie napisała.
mrdamianek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 43
Dołączył: Nie Paź 10, 2010 23:15
Posty: 23
Skąd: Warszawy

PostWysłany: Wto Lut 15, 2011 11:26    Temat postu: WYKOŃCZENIE

Witam,

jeśli chodzi o parkiet to polecam ZencPol www.zencpol.pl robili już 3 moje mieszkanie i za każdym razem efekt mhhh normalnie idzie wcinać z tej podłogi. Co do elektryki, karton gipsy, malowanie, tynki, glazura, łazienki to polecam Pana Irka tel - 883 796 188. Cały efekt można obejrzeć u mnie jeśli ktoś ma wątpliwości.

Pozdrawiam
gitmarket 
   

Nowy na forum


Wiek: 45
Dołączył: Śro Lis 12, 2014 11:33
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lis 12, 2014 11:40    Temat postu: Re: Wykończenia mieszkań- polecani wykonawcy

Potem nadchodzi czas na wykończenie lokalu. Nieważne, czy większe, czy mniejsze mieszkanie, musi być odpowiednio oświetlone.
A największy wybór lamp i samego osprzętu to ma chyba www.gitmarket.pl.
Polecam!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Warszawa

  

osiedla Warszawy:

  1-go Sierpnia 27 19 dzielnica Adria Akropol Alanda Residence Albatrosów Alpha Aluzyjna Apartamenty Boernerowo Apartamenty Kochanowskiego Apartamenty Manhattan Bruna Apartamenty Murano Apartamenty Ochota Apartamenty Pańska Apartamenty Płomyka Apartamenty przy Łazienkach Apartamenty Syta 122 Apartamenty Zaściankowa Arkadia Arlet House Atelier Residence Atelier Żoliborz Atmosfera Apartamenty Augustówka Aura Park AvanGarden Bakaliowa Bartycka Batory-Wschód Bemowo Lotnisko Bemowo Park Berberysowe Ogrody Białołęka Bianco Bemowo Biruty Bluszczańska Bobrowiecka 3 Bursztynowe Calisia Residence Capital Art Apartments Centroom Ceramiczna Chomiczówka Chrościckiego City Apartments CityZen ConceptHouse Cora Crystal Residence Człuchowska (Wawel Service) Człuchowska 74 Cztery Pory Roku Dalanowska 24b Derby Dickensa Dickensa 29 Dobra 54 Dobrolin Dobry Dom Dom na Górce Dom Zachariasza Domeyki 4 DOR Ochota Dywizjonu 303 Elsnera Eskadra Ewen Shiraz Fort Bema Fort Chrzanów Fort Radiowo Fundamentowa 53 Galeria Park Galeria Wiatraczna Gawędziarzy 20 Gemini II Gocławska Gołąbki Górczewska 200 Górczewska Park Grzybowska 4 (Dom Development) Handlowa 36 Harmonia Hippodrom Hoża 55 Hubertus Idzikowskiego Igrzyskowa Imaginarium Imaginarium III InCity Inflancka Intenso Iskra Jana Kazimierza Jaśminowy Mokotów Jeżewskiego 5,7,11 Kaleidoscope Kameralne Kamienica z duszą Kamińskiego Kaskada na Woli Kasztanowa Aleja Kasztanowy Park Włochy Klasyków Klimontowska Klimt House Klonowa Aleja Kocjana Kolonia Cylichowska Kołowa 46 Konik Polny Kordeckiego 47 Korsaka Króla Olbrachta Królewskie Przedmieście Królowej Jadwigi Kryształ Wilanowa Krzywińska 15 La Lumiere Lamartine Lazurowa Lazurowa 181 183 Lazurowa Dolina Lazurowa II Lazurowe Lercha Domy Jednorodzinne Leśne Lewandów Leśny Lewandów Park Ludwinowska Aleja II Lusińska Łamana Łodygowa Magenta I Majolikowa Margerytka Marina Mokotów Mariposa Melody Park Meridian Metro Bielany Metrum Miasteczko Regaty Międzyborska 11 Miłosna Park Młoda Praga Mokotów Park Mokotów Residence (Marvipol) Mokotów Residence (Wawel Service) Mont Blanc Mozaika Mokotów Murano Murmańska 6 My Bemowo Nad Jeziorem Nadwiślańskie Nasielska 44 Natolin 2010 Nautica NeoVillage New Hill Park Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki Nowe Bielany Nowe Powiśle Nowodworska Obwodowa Ogrody Bema Ogrody Jerozolimskie Ogrody Kabackie Ogrody Ochota Ogrody Wilanowa Olbrachta Olesin Olimpia Osada Brzeziny Osada Króla Jana Osada Wiślana Ostoja Wilanów Oxygen Park Avenue Park Dworski Park Leśny Park Ostrobramska Patio Avenir Patria Pirenejska Planty Platany Poezji Point House Popularna 38 Portowa Pory 60, Apartamenty Pory 61 Postępu 10 Praga Square Praga Tower Przy Heroldów Przy Lesie Przy Promenadzie Przy Ratuszu Przylądek Bielany Puławska 111 Radziwie 5 Rajska Jabłoń Rakuszanki Restaura Górskiego Restaura Kameralna Rezydencja Arkuszowa Rezydencja Biała Rezydencja Eliza Rezydencja Kaliska Rezydencja Łowicka Rezydencja Naruszewicza Rezydencja Piękna Nova Rezydencja Quatro Rezydencja Renoir Rezydencja Saska Rezydencja Wesoła Park Rezydencje Leśne Rondo Żaba Royal Axis Róża Wiatrów Sady Bemowskie Sady Wergiliusza Sakura Samarytanki Sansara Santorini SAPIR Saska Kępa Saska Kępa Saskie Zacisze Sawa Dom Sawa Wilanów Scandinavian House Serocka 25 Skierniewicka Skorosze Słoneczne Patio Słoneczne Przedmieście Słoneczny Skwer Sokratesa Sokratesa Park Sonata Srebrnych Świerków Stawki Strumykowa Sulejkowska 20 Symfonia Szafirowa Aleja Śródziemnomorska 55 Światowida Techników 11 Tęczowe Trakt Królewski Trio Triton Park Trzy Korony Tulipany Twoje Zacisze Verdis Vermera Villa Arte Villa Avanti Villa Bianca Villa Cavaletti Villa Concorde Villa L Azur Villa Marina Villa Mars Villa Moderne Villa Parc Villa Pegaso Villa Poema Wellhome Zacisze Wiatraczna Residence Wilanowska 325 Wilanów One Wilanów Residence Wilanów Zachodni Wilga VII Willa Czerwona Willa Książkowa Wilno Winnnica Wiślana Aleja Wiślane Ogrody Wiślany Zakątek Wiśniowy Sad Wola Prestige Wola Tower Woronicza Park Woronicza Qbik Wólczyńska Wróblewo Wspólna Wzgórze Słowików Zakątek Wiślany Zatrasie Zawiszy (Dom Development) Zdrowa Zen Garden Zespół Budynków Mieszkalnych Pratulińska Zespół Mieszkaniowy Namysłowska Zeusa Zgierska 9 Zielona Dolina Zielona Italia Zielony Narwik Złota 44 Zwycięzców

dzielnice Warszawy:

  Bemowo Białołęka Bielany Mokotów Ochota Praga Południe Praga Północ Rembertów Śródmieście Targówek Ursus Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Włochy Wola Żoliborz

W REGIONIE:
Ciechanów Konstancin-Jeziorna Legionowo Milanówek Mińsk Mazowiecki Mława Nowy Dwór Mazowiecki Ostrołęka Otwock Ożarów Mazowiecki Piaseczno Płock Pruszków Radom Siedlce Sochaczew Warszawa Wołomin Wyszków Żyrardów

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama